Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

38 Tane Güzel SÖz Alıntı Degıl:)

Dabbe
    Dabbe
    General
    General

Erkek

38 Tane Güzel SÖz  Alıntı Degıl:) Empty 38 Tane Güzel SÖz Alıntı Degıl:)

Mesaj  Dabbe C.tesi Mayıs 17, 2008 4:24 pm

£mR£ R£!S d£n SöZLer ALıntı dEGILDIR
    1 Benim sevgim senin yalan aşkın kadar gerçekti!
    2 Haykıran sevgimdi, senin duyduğun sadece göz yaşımın sesiydi!!!
    3 Sadece sana hastı sevgim, sende beni askıya astın sevgilim!!!
    4 Doğduğum kadar temiz değil her şey, şimdi sende gittin bitti her şey!!!
    5 Melodisi bozuk telefon gibiyim hattımı değiştirsem de direk sana bağlanıyorum!!!
    6 Bozulan senin sevgindi kalbim ne yapsın isyanı senin gaddar gözlerineydi!!!
    7 Sen yokken kimseyi arayamadım, çünkü derdinden yataktan kalkamadım!!!
    8 Ben seni aradım.Sensiz gecelerde, şimdi olsan da bir şey değişmez ellerin olmuşsun bile!!!
    9 Bahtım karaymış ben ne yapıyım sevdim unutamadım!!!
    10 Hayat acımasızsa seven ne yapsın kader sevdiğini elinden aldıysa!!!
    11 Sevmez olsaymışım seni keşke amacıma ulaştım bak sensiz gidemiyorum bir yere sebepsiz bırakıp gittin beni şimdi mutlu musun vicdansız!!!
    12 Hayatımda sen yokken mutlumuydum sanıyorsun sen varsın mutlumuyum sanıyorsun keşke hiç tanımasaydım seni.
    13 Hiçbir şey senden önemli değildi.Ta ki sen beni sevmiyorum diyene kadar!!!
    14 Acı çekmekmiş sevmek bilmedim bilemedim seni sevmeğin ölüm olacağını!!!
    15 Acısız yemek susuz aşıklar gibidir dilin yanar hohlarsın aşık olursun susuzluktan yanarsın!!!
    16 Hasrete cızık çektim seni kalbime gömdüm şimdi karşıma çıkma sakın kırılırsın üzülürsün kıyamazdım eskiden ben sana şimdi çıkma kıyarım beni unutanı bende unuturum!!1
    17 Unuttun mu?Yeminler etmiştik şimdi gözlerine bakınca ağlı yasım geliyor.Sen bana bakınca gözlerini kaçırıyorsun neden?Yoksa artık sevmiyor musun?
    18 Delilikti seni sevmek ama deliydi zaten seni seven şimdi hiç mi umut yok senden yana bari sana aldığım gülleri kokla bu umutla yaşıyorum gelir misin yanıma?
    19 Herkese bir şekil vermiş yaradan seni bir ayrı yaratmış yaradan baksana sana baka kör oluyor kalbimi kör ettiğin gibi.
    20 Gözlerine baktığımda kalbimi gördüm sandım ki uçuyorum yanlış sanmışım olduğum yerde sensizliği sayıyormuşum!
    21 Hatırlatıyor seninle gezdiğimiz yerler o güzel günleri şimdi seni orda bekliyorum oralarda gelir misin acaba!
    22 Yılda bir kez görsem bile seviyorum tanrım sen bilirsin her şeyin en iyisini bana nasip eğle o güzelle el ele gezmeyi!
    23 Bir allahımdan bir sensizlikten korkarım şimdi gidiyorum deme oturur ağlarım!
    24 Sensiz nasıl giderim buralardan söylese hayallerimi sen süslerdin şimdi gerçekleşti hayalim ama sen yoksun böyle gerçekleşen hayalim batsın!
    25 Unutmuş seni derseler deli sakın inanma çünkü deli senin için geri döndü
    26 Dediler ki:”hayat senin kimse karışamaz hak var hukuk var.Ben çok sevdim hakim bey sevdiğim bırakıp gitti hayatım maffoldu cezam neydi?
    27 Hayat yeniliklerle doluymuş anne!Bende bir güzele yenildim anne.Ama vermediler anlayacağın yenildim Anne.
    28 Sevdiğime laf edeni yaşatmam, hayatıma karışanı şaşırtmam ben bir deliyim cimlerimle uğraşmam!
    29 Hasretlikmiş hediyemiz.Biz sevgimizle yaşadık ne diyelim seviyesiz insanlar ayırdı bizi sende hevesliymişsin bıraktın gittin beni!
    30 Keşke her şey gerçek olsa tıpkı benim sana olan sevgim gibi.
    31 Çığ düşse kapansa yollar, ecel gelse can istese bir yaz yağmurunda pencerenin altında olacağım yarim sakın unutma!
    32 Sevgimi yalan sanmış bazıları, ağlatsa da acıları ben bir kere sevdim sevemem senden başkasını!
    33 Ağlatsa da acın her gün beni unutamadım ben seni şimdi yaban ellere gidiyormuşsun yarim.Git güle güle!
    34 Hasretinden ölü gibiyim kusura bakma ama ben şimdi sensiz hıçbı boq değilim!
    35 Her şey seni severken güzeldi.Senin gözlerine,yüzüne baktıkça mutlu olmak ama şimdi ayrıyız ölüden bir farkım yok.Şimdi sensizim!Döner misin?Dönmez misin?Bilmem ama bil ki bu Deli senden başkasını sevemez!!!
    36 Bilseydim severek ayrı kalacağımızı hiç gelmezdim dünyaya şimdi ağlıyorum ama bir gün diner diye bekleme dineceği gün senin bana geleceğin gün olur.
    37 Bekleyeceğim hep seni ne zaman evet dersin bilmem ama ben hep seni seveceğim!!!
    38 Seni sensin diye sevdim ben şimdi sensiz olamam ben gidiyorum deme ne olursun kal yanımda yoksa ağlarım ben.
    Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 10:08 am