Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mHD incelemeleri : Güvenlik Programları

Dabbe
    Dabbe
    General
    General

Erkek

mHD incelemeleri : Güvenlik Programları Empty mHD incelemeleri : Güvenlik Programları

Mesaj  Dabbe C.tesi Mayıs 17, 2008 2:45 pm

[b]Yazılım desteği bölümümüzde kullandığımız programlara ait incelemelerimize yer verceğimiz ilk konumuz Güvenlik Programları üzerine olacak.

2007 sonu ve 2008 başlarında antivirüs ve Security takım programları adına bir çok program denedim ve bir çok yorum okudum. Denemelerin bir çoğu şahsi notebookumda gerçekleşti, edinilen veriler sonuç olarak yüksek konfigürasyon yorumları içerecektir.

Core2 Duo T7330 2.0GHz 4MB L2 Cache işlemci
    2GB DDR2 Ram
    Geforce 8400M GS serisi 256 MB bellek ekran kartlı konfigüsrasyon
    (kısaca Acer Aspire 5720G) bizim test bilgisayarımız oldu.

Security programlarının içinde AntiVir (şemsiyeli prog.) lisans sorunu olmadan olmadığı müddetçe en iyi gelen SEcurity Suite programı olmayı başardı.
    Ardından McAfee ve Eset Smart security aynı yolu izlemekte. Kaspersky güvenlikte en iyileri oynamasına rağmen performansı kötü etkilediği için mHD gözüyle sınıfta kalıyor. Ayrıca key olayında ve lisanslamada bu boyut çok fazla başarılı.

Avast 4.7 Vistası olanlarda sorun teşkil ediyor. Onun dışında forumda verilmiş olan bir iki program daha Vistada çalışmıyor. Nortondan zaten hiç bahsetmiyorum, Panda ise o kadar kasıcı olarak bahsediliyorki onun mevzusunu bile açmadım denemedim bile. Önemli bir uyarım olsun, kaspersky 8 Beta yüklemeye hiç kalkışmayın, bu makinayı az kalsın felç ediyordu ve lisanslanmasına rağmen update sorunları teşkil ediyordu. Hemen sildim

Sonuç olarak kolay kırılması, yeterince güvenlik sağlaması ve en önemli özelliklerden biri de performansa olan etkisi konularındaki değerlendirmelerim sonucunda mHD onayını alan son Security Suite

Eset Smart Security 3 oldu.

Programa ulaşmak için forumumuzun programlar bölümüne bakabilirsiniz. Antivirüs isterseniz size yine de ücretsiz olan AntiVir i ya da FreeAVG yi önerebilirim. Security suite istediğinizde tavsiyem belli.

şimdilik bu kadar Böcüksüz bilgisayarlar

Povered Crazy_Dabbe Yorumlarımızı Unutmayalım arkadaşlar bounce

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 12:17 pm