Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaspersky aşıklarına 6 aylık beleş KIS7

Dabbe
    Dabbe
    General
    General

Erkek

Kaspersky aşıklarına 6 aylık beleş KIS7 Empty Kaspersky aşıklarına 6 aylık beleş KIS7

Mesaj  Dabbe C.tesi Mayıs 17, 2008 3:09 pm

Kasperky İnternet Security 7 (KIS7) yi bilmeyen çok azdır. Ne kadar kaspersky'ye key mevzusundan dolayı uyuz da olsam illa da kaspersky diyen arkadaşlarımız için bir link vereceğim. Bu sayfada isviçreye ait bir kuruluş için 6 aylık trial kullanma hakkı verilmiş. Biz de burasının çalışanıymış gibi davranıp aktivasyon kodu alacağız ve 6 aylık KIS kullanacağız.

Adres : http://www.kaspersky.com/de/20814_72814_329.html
    (Yararlanıp ta teşekkür etmeyenin başına Kasperky labs binası düşsün)

Nasıl yapacağız?
    Kaspersky yi kurarken yaptım ben ve kullanabiliyorum. (Bitdefender'a geçerim yine de biraz tadını çıkartiim) kurarken key istenilen ekran gelince 4 seçeneğimiz var. 1-Key girme 2-Trial 30 gün kullanma 3-Activation code girme 4-Unuttum(sanırım satıl al idi heral)
    Neyse biz buradan aktivasyon kodu girme seçeneğini işaretleyip verdiğim sayfadaki aktivasyon kodunu yapıştıracağız. Customer ID kutuları falan var iki tane onları boş bırakıp geçin. İşlem tamamdır

E yin gari.
    Caps bu da
    Kaspersky aşıklarına 6 aylık beleş KIS7 Kis7mhdfy5 Küçük şeylerle yetinenin asla büyük hedefleri olmaz!!!
    mHD®

Zamanı kokutanlar mürteci diyor bana;
    Yükseldik sanıyorlar, alçaldıkça tabana.
    NFK

Kadın dediğin BELLONA gibi olacak! " İyi ki ona rastladım." diyebileceğim

ANTİ-Altivi
    - Yorumlarınızı beklıyorum Arkadaşlar Yorum vermek den kaçınmaz sanız sevınırım Kaspersky aşıklarına 6 aylık beleş KIS7 Ilogokf0

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 9:26 am