Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßY_Crazy_Dabbe Aiit Sözler

Dabbe
    Dabbe
    General
    General

Erkek

ßY_Crazy_Dabbe Aiit Sözler Empty ßY_Crazy_Dabbe Aiit Sözler

Mesaj  Dabbe Paz Mayıs 18, 2008 9:21 pm

Bilmiyorum Bu satırları Nasıl Yazdıgımı Bılmiyorsun Her Gece Arkandan Nasıl Ağladıgımı

bilmiyorsun Sensiz Yaşadıgımı Buzlu Camlara Ismını Nasıl Yazdıgımı Hatırlarmısın Sevgılım O mutlu mesut Gunlerımızı Mutlulukdan aglardık SImdı Ise acıdan

Meclun Etmıstın Benı Erıdım her gun Bılıyordum Gıdecektın Brı gun sEN DE VEFASIZ olCAKTIN yENISI gELCEKTI bILMIYORDUM KI SENI NASIL SEVDIGIMI YASTIGIGA KAFAMI KOYDUM MU ISMININ BEYNIMDE YAKILANCAGINI YENIDEN Donsen YENI DOGMUS GIBI OLCAM sANKI

Artık DOncegın meçhul Guzelım Senı arıyorum Hep kapalısın bana Sen kalbımı Yordıun hep uzdun sana Ihtıyacım war nerdesın mefasız Kımlesın gıdıyorum artık gozlerım Dolu yenı bır Yelken actım gozlerım Dolu Dermanım kalmadı sANKI SEN LE DOGMADIM YAH SEN SIZ DE YASARDIM BE DOSTUM uZULMEM artık bılmezdım kı O gıdınce kalbım yasla dolcagını efkarlı bır gece yannızım artık Mechul etmıstı benı erıdım her gun Dostum demıstı GIdecek Bır gun yenıden sevse Bıtcek Omrum
    Dabbe
    Dabbe
    General
    General

Erkek

ßY_Crazy_Dabbe Aiit Sözler Empty cewappppppp

Mesaj  Dabbe Paz Mayıs 18, 2008 9:24 pm

Bu söz bana aiit arkadaşlar bana göre kötu ama bUsra kardesıme Sordum koy abı dedı ondan koydu:))
    Dabbe
    Dabbe
    General
    General

Erkek

ßY_Crazy_Dabbe Aiit Sözler Empty BUDA IKINCI PART

Mesaj  Dabbe Paz Mayıs 18, 2008 9:24 pm

Gidiyorum Dıyorsun kolaymı Sevıyorum Dıyorsun Gercekmı _? Tek bIR CUMLEDE savurup attın lanet olsu bu dunyaya yok sun artık arkanda bır Islak gözlu bır cocuk koydun bebegım mutlusundun Kım bılır nerde kımlerdesın Senı bu serserı unutmaz Hadı kop gıt onumden Pısman Oldum dıye cıkma karsıma Sen yOlUMA BEN yoLUMA

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 7:22 am